Pohár štafet a sprint Doksy

Podzimní štafetový víkend se sprintovou vložkou (10./11.9.05) vypadal od počátku lákavě a koneckonců takový i byl. Sobotní závod nacpal pořadatel do výseče lesa, v kterém jsme nemohli pošlapat ani vyrušit nic vzácného (viz mapa) a z něj vytěžil snad maximum. Jenom se nikdo u cílové čáry při bezvýznamnějších soubojích neobtěžoval příliš přesným záznamem situace :)
Podvečerní sprint (mapa) byl taky pěkný, jen kdybych neměl v nohách ty štafety...
V neděli to bylo pro většinu na víc jak deset na kilák. Eště že po dvou třetinách trati už jsme naštěstí přestali běhat napříč údolíma... (mapa). A po týdnu bych si opět postěžoval na přesnost tisku trati, tentokrát v celé její délce.
A jedna pozoruhodná sportovní souhra - zatímco jarní brněnský štafetový víkend završilo zlaté tažení hokejistů ve Vídni, tentokrát triumfovaly basketbalistky na ME v Turecku. Divácky a mediálně sice nesrovnatelně méně atraktivní, ale statisticky a historicky mnohem velklepější triumf.

1  2  3  4  5 ]
1  2  3  4  5 ]autorem stránek i zde umístěných záběrů je kadeThis web photo album created using NeoPhotoTM    Template Copyright © Nuts and Bolts Interactive