TIOMILA 2005

Tiomila - jeden z legendárních pojmů v orienťáckém světě. Stejně jako třeba O-Ringen je ale každému umožněno zažít tu atmosféru na vlastní kůži, jenom to chce ještě devět dalších nadšenců, pár lodivodů, kteří pokud možno vědí o co jde a na co se zaměřit a k zahození není taky trochu soustředěné noční přípravy... To všechno se v těch správných hlavách nejdřív urodilo a nastartovanému týmu nadšenců následně i podařilo zrealizovat. A v pár desítkách hlav díky tomu od letošního dubna uvázly skvělé a věřím že i nezapomenutelné vzpomínky, zážitky a zkušenosti...
Obrazem a občas i slovem se je snaží zachytit tyto obrázky, které jsou subjektivně vybranou a poskládanou sbírkou fotek Kadeho (soubory tvořené osmičíslím.jpg), Košty, resp. pořízených koštovým foťákem (soubory začínající "PICT..."), Ježoura (IMG_...) a Jíry (P...).
Rado byl sice zrovna bez funkční fototechniky, ale hezky pak za všechny sepsal jak jsme se tam měli. Jo, to je ten bezkonkurenčně nejčtenější příspěvek z našeho webu, který taky stojí za zachování.
V archívu nám uvázlo i několik pohyblivých obrázků: šot televize SVT o Tiomile, vrcholící soubojem o vítězství (16,5 MB), předávka devátého/desátého úseku Haldenu a Södertälje :) (4,3 MB) a propagační snímek představující novou posilu Södertälje (13 MB).
A na http://www.tiomila.se/2005/ se můžete nejen pohrabat v kilometrech výsledků nebo pohrát si s grafickými analýzami, ale i prozkoumat první informace k příštímu ročníku.. ;-)

[ 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ]
[ 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ]
autorem stránek a "správcem" zde umístěných záběrů je kadeThis web photo album created using NeoPhotoTM    Template Copyright © Nuts and Bolts Interactive