Zakončení sezóny 2004 - O nosiče olympijského ohně & OK 99 hledá suprstár

Vítejte v památničku letošního dědovského zakončení sezóny, ktere se opět jistě nesmazatelně zapsalo do našich pamětí. Jistě se vám ale nezapsalo vše, takže kdykoliv si budete chtít vzbudit (přinejmenším) úsměv na tváři, je tu pro vás toto album, pestřejší než podzimní listí... Nepokoušel jsem se o nějaké vtipné popisky, myslím, že zde by byly beztak nadbytečné... Vysvětlení by snad mohly vyžadovat pouze záběry ze závěru putování Zagorek, které zdolalo Austrálii až na závěr a po následném sestupu to vzalo trochu oklikou :-))
Omlouvám se všem, které jsem nevyfotil nebo které jsem zachytil nekvalitně, třeba se najdete na fotkách někoho jiného. Zároveň tedy tímto vyzývám další dokumentátory, jestli by mi věnovali svá díla, nejlépe vypálená na CD, a následně je sem treba přihodím. Galerie prošla mírnou cenzurou, ale pokud se v nejbližší době nedohodnu se zastiženými na přiměřeném výkupném, album se trochu rozroste ;-)
Za symbolický poplatek můžu fotky i já dodat na CD, původní rozlišení bylo 1544 x 1024 b. Vše jsou scany z negativů, takže - jako vždy - si může kdokoliv nechat přidělat i fotky klasické papírové.
A na závěr bych chtěl za sebe (a jistě nejen) poděkovat všem spolupachatelům, kteří nám tyto zážitky přinesli - Prckovi, olympijskému výboru ve složení Vendy, JaVa, LucMach, Nina, Jana B. a Zvíře, realizačnímu týmu večerní show, na které se podíleli(y) Meloun, Verča, Pilát, Káďa a Košta (a velevážená porota), všem zúčastněným i nezúčastněným a vůbec všem...
kade (kade@email.cz)

6.11.2004

[ 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ]


[ 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ]This web album created using NeoPhotoTM Template Copyright ©Nuts and Bolts Interactive